4um o najboljoj grupi, RBD...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


4um za swe fanowe RBD-a...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 I moji nastawnici..

Go down 
AuthorMessage
~*KiKkY_aNn!e*~
Qiero Poder
Qiero Poder
~*KiKkY_aNn!e*~


Posts : 426
Join date : 2008-12-23
Age : 28
Location : ā™„Portirroni paraciempreā™„

I moji nastawnici.. Empty
PostSubject: I moji nastawnici..   I moji nastawnici.. Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 3:10 pm

Srpski-MIRA ZORIC- zena pamti ko luda...Seca se shta je moj brat pisao u petom razredu (on je sada 2 srednje)
Biologija-DJORDJE BUGARSKI (DJODJA)-Chowek laganica, ono, ne morash nishta uchiti, milina
Matematika-BOZA PETROWIC- Kod njega morash znati definicije ko iz kabla, a ja to ne znam...Swi ga se boje, najstroziji nastawnik ikada...
Fizika-SNEZANA-Glupa je
Fizichko-MILAN BELJANSKI i MILOSH KOMATINA-Obojica su extra, samo shto je Milosh alkoholichar..
Geografija-OLGA ALEKSIC-Moja razredna..Dobra je (kad znash) a kad ne znash...
Weronauka-DJURA RODIC-Extra je, moj omiljeni nastawnik
Nemachki-Nemam blage kako se zowe! xD-Nastawnica je realna, nema poklanjanja, shta zasluzish ,zasluzish..
Istorija-OLGA ALEKSIC-Moja razredna..Dobra je (kad znash) a kad ne znash...
Engleski-SONJA STIPIC-Mlada..Plawusha..Dobra je..
Tehnichko-JOWAN JANCHIKIN-Extra je..Sad ce u penziju..Wisok je 2 metra!
Muzichko-JOCA THE MUZICHAR-Joca je jako strog, smrdi na cigare, kad je iznerwiran da nam swima 1..Al oke, ja imam 5..
Likowno-IWANA THE BITCH-Kuchketina, mrzi i mene i mog brata..To waljda genetski.. Very Happy
Back to top Go down
http://Portirroni-Fan-Club.piczo.com
 
I moji nastawnici..
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» moji nastawnici
» nAsTaWnIcI i PrOfEsOrI
» Moji nastavnici....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
4um o najboljoj grupi, RBD... :: Skola-
Jump to: